Jdi na obsah Jdi na menu

BK Stars-Inspirace 10.9 11

12. 9. 2011

TAk začátek sezóny jsem začaly výborně a to že fakt.První poločas jsme  je přehrávaly ve všech směrech.Přihrávky,střely byly ještě mizerné,ale už se na to dalo dívat.Bylo tam i pár šancí, které jsem mohly dát.Přesto misto aby jsme daly do jejich brány gól tak jsme si ho daly do vlasntí. Byl to strašně ušmudlanej a haluzovej gol.Míša  za to nemuže xD.Prvni poločas skončil tedy 1:0.
V druhém poločase jsem začaly se sebevědomím,že to dorovnáme a převálcujemeje.Jenže byl tu druhý gól.Opět vlastní.Rozehrávaly od rohu a Dan to omilem sklepnul k dolní tyči.Stanese.
Ale od té doby to šlo s týmem k horšímu.Obrana opět nepracovala tudíž jsem jim nechávaly spoustu šancí.Martas naštěstí byl vždycky vzadu tak jim to někdy pokazil,ale všechno nezvládl.
Byl tam i momen kdy byla vina golmana.Z volného kopul střílel protivník lobem.Šlo to k tyčce a stáčel se.No byla to haluz. Ke konci tam odpadl i Pavel který se tam svíjel  v křečích.Myslím že JIrka dostal žlutou kartu.Ale to neni jistý.

Zápas nakonec skončil 0:8 ve prospěch Inspirace